קורס קריפטו

שוק הקריפטו מגלם בתוכו שלל הזדמנויות ובאותה נשימה לא מעט מוקשים. אנחנו מאמינים כי המפתח החשוב ביותר להשתלבות בתחום ולהפקת מלוא התועלת האפשרית הוא ידע.

נגן וידאו

המכללה - Crypto Campus

על-מנת להנגיש לציבור הרחב שעדיין לא בקיא בתחום את הידע הרלוונטי, מפעילה קריפטו סי גם מכללה – Cryptocampus. במכללה תמצאו מגוון רחב של תכנים בנושאים החשובים ביותר, ובסיס איתן לקבלת החלטות מיטבית בנוגע להתנהלות בשוק הקריפטו.

סדנאות וקורסים

קורס קריפטו למתחילים חינם

קריפטו למתחילים – ללא עלות

למי הסדנה מתאימה?

סדנת קריפטו למתחילים – בסדנה אנו נלמד על שני התחומים העיקריים: מסחר בקריפטו והשקעות בקריפטו.

זהו בעצם מעיין שיעור ניסיון בו תוכלו להכיר קצת יותר לעומק את עולם הקריפטו לפני שתרכשו קורס.

אז אם עולם הקריפטו מעניין אתכם ואתם רוצים לדעת קצת יותר, אנחנו מזמינים אתכם לסדנה שלנו.

מחיר:

0.00 

בקיאות מעמיקה שנשענת על פעילות רבת שנים בתחום

אלי טונקל, מייסד קריפטו סי ישראל, איש עסקים ויזם פינטק ישראלי אשר זיהה את הפונציאל האדיר בטכנולוגיית הבלוקציין והמטבעות הדיגיטליים.

הייחודיות של מייסד החברה, אלי טונקל, מתבטאת בין שני תחומים בהם הוא שולט ביד רמה. ניסיון מעשי בקריפטו משנת 2014, לבין מומחיות בתחום אבטחת מידע וסייבר שרכש במהלך עבודתו בחברת SentinelOne, שהונפקה על-פי שווי של 13 מיליארד דולר וכן ביחידת העילית 8200.

שילוב מדויק בין ידע פרקטי לידע תיאורטי מעמיק

בקורס שלנו, תקבלו ידע פרקטי, כמו למשל איך לקנות ביטקויין ומטבעות דיגיטליים? ואיך להימנע מהונאות בשוק המטבעות המבוזרים? ולעיתים דווקא נבחר להתמקד בידע תיאורטי ומעמיק יותר – סוגיות מיסוי בתחום הקריפטו, איך מתנהלים בשוק הקריפטו, כיצד משפיעה כריית הביטקויין על הסביבה, מהם יחסי הגומלין בין הכלכלה המסורתית לכלכלה המבוזרת, איך משווים בין מטבעות דיגיטליים שונים, ונושאים נוספים ברומו של עולם.

פינת ההצלחות

תלמידים שלנו מספרים על החוויה בקריפטו סי

דברו איתנו

יש לכם שאלה? רוצים לקבל מידע נוסף על הקורס שלנו? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

error: לא ניתן להעתיק תוכן